Türkiye
Türkiye
+90 (342) 323 20 50 Hafta içi - Pazar 08:00 - 18:00 Gaziantep/Türkiye
Türkiye
Türkiye
+90 (342) 323 20 50 Hafta içi - Pazar 08:00 - 18:00 Gaziantep/Türkiye

Soğuk Depo Zemin Paneli

Soğuk oda zemin paneli soğuk odaların en önemli yalıtım bölgesidir. Doğanın kanunu olan soğuk havanın yere çökmesi sonucu soğutulan hacmin en soğuk yeri zeminidir. Bu nedenle bir soğuk depoda yalıtımın en fazla önemsenmesi gereken alan zemin olmalıdır. Ürettiğimiz zemin panelleri 2 farklı seçenekten ibarettir.

1. Polywood zemin paneli;

10 mm kalınlığında polywood adı verilen suya ve neme dayanıklı özel huş ağacından imal edilmektedir.Yüzey malzemesi kaymayı önlemek için arı petek deseni verilerek siyah ve koyu kahverengi tonlarındadır. Polywood altında 42 kg/m3 poliüretan dolgu ve taban sacı olarak polyester esaslı sıcak daldırma galvaniz saç kullanılmaktadır. Yine zemin panelleri duvar ve tavan panelleri gibi eksantrik kilit mekanizması ile birbirine kilitlenmektedir.

2. Crn-İ zemin paneli;

0,50 mm kalınlığında 304 kalite krom saçın altında polywood adı verilen suya ve neme dayanıklı özel huş ağacından imal edilmektedir. Yüzey malzemesi kaymayı önlemek için arı petek deseni verilerek siyah ve koyu kahverengi tonlarındadır. Polywood altında 42 kg/m3 poliüretan dolgu ve taban sacı olarak polyester esaslı sıcak daldırma galvaniz saç kullanılmaktadır. Yine zemin panelleri duvar ve tavan panelleri gibi eksantrik kilit mekanizması ile birbirine kilitlenmektedir.

Formu Doldurunuz.

HEMEN TEKLİF ALIN